| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, nu ma simt bun de nimic, mi-e teama sa nu ma pricep la nimic, trebuie sa ma angajez si mi-ar place ajutor de ospatar sau de pizzer. Am mai facut practica la diverse resturante si am mai scapat lucruri si mi foarte teama sa nu rada nimeni de mine, sincer nu stiu sa curat nici o ceapa ...imi pare rau sad niste sfaturi, funda

1 răspuns:
| Ofatacuvise a răspuns:

+ ma critica si familia si ma simt ca un c**t in ploaie, asta doare al dracu de mult