| Rukhsandra a întrebat:

Am o problema urgenta:pana maine trebuie sa rezolv niste exerciti la mate dar nu stiu sa la fac straight face... cine se pricepe la mate?
VA ROG SA MA AJUTATIstraight face... sunt clasa a 9 a straight face

3 răspunsuri:
| alisalisa a răspuns:

Voi mai primiti teme?

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Pai trebuia sa postezi si exercitiilebig grinbig grin clasa a 9-a sunt si eu poate te ajut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog frumos sa ma ajutati ca pana maine trebuie sa fac nist exeriti si nu stiu sa fac va rog ajutati-ma sunt an clasa a 6 a