| amyamy a întrebat:

Am o problema, va rog poate stie cineva. la id-ul meu de yahoo messenger imi stiu parola dar cand vreau sa intru din motive de securitate imi cere sa raspund la o intrebare din acele intrebari de securitate si nu mai stiu raspunsul sad chestia e ca imi stiu parola, dar nu ma lasa sa intru ca spune ca intru de pe un dispozitiv de pe care nu am mai intrat si din motive de securitate sa raspund la intrebare, si nu mai stiu ce raspuns am scris cand mi-am facut contul. stie cineva ce sa fac in cazul asta? va rog, dau si funda

3 răspunsuri:
| amyamy explică:

Pai pe mail am intrat si imi cere intrebarea aia de securitate... nu stie nimeni?

| TommoGirl a răspuns:

Vezi daca poti sa intri pe mail! Dar va rog ajutati-ma si pe mine la intrebarea mea! E printre primele la aceasta categorie! Va rog!

| teo6dia4c99 a răspuns:

Incearca ca intri altundeva, la o prietena acasa pe mess sau cv de genu. Poate iti merge. nu stiu ce ar putea sa fie...