| gabytzu a întrebat:

Am o qolega. uneori se comporta frumos cu mine si e de treaba dar uneori se comporta urat...sad nu stiu ce sa mai inteleg sad

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu trebuie sa intelegi nimic, nu mai ai si alte "qolege", cel mai bine este sa o ignori, nu o mai baga in seama si observa ce ce va intampla...

| andi a răspuns:

Daca are vreun interes sa vezi ce bine se va comporta cu tine big grinbig grinbig grin:

| oooooooo a răspuns:

Incearca sa stai de vorba cu ea si vezi ce anume o determina sa se poarte urat. poate ca are toane, dar nu trebuie sa ii accepti comportamentul, asa ca incearca sa o ignori in acele momente...

| loola a răspuns:

Pai depinde cum si tuh te comporti cu ea mai...probabil are si ea motivele ei...incearaca sa fi uh cel care... ii e aproape in cazul in acre are probleme...probabil o stresezi big grin nu ma intelege gresit dar cand o fata se simnte stresata procedeaza in felul ei...numai fi uh cel care o baga in seama las-o p ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capricii de ale femeilor.eternul mister feminin.