| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie la distanta cu o fata si ne iubim mult (cel putin asta simt), vorbim zilnic pe discord. Dar in ultima perioada a gasit un grup / server in care a gasit niste persuane cu care sta foarte mult si cumva parca uita de mine. Nu imi da mesaje, uneori dureaza mult pana imi raspunde la mesaje.

Trebuie sa explic ceva. Este o fata pe care eu o urasc si grupul cu care sta ea la fel o uraste, fata aia nu trebuie sa stie ca am o relatie cu cine am...
Iar prietena mea cand ii zic sa ma bage si pe mine in grup spune "nu" daca ii zic "de ce?" ea raspunde "nu stiu".
Sunt disperat si nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce sa ti facem daca speri pe net dula una pe care nici n-o cunosti, deja își pierde interesu pentru tine i favoarea alora si posibil sa fii întâlnit acolo ceva tip asa cum te a gasit si pe tine si de aia sa nu vrea sa te bage

| ℓαυяα a răspuns:

Personal, nu prea cred ca relațiile la distanță țin. Dar dacă spui ca va iubitu mult ar trebui sa ai încredere in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fel de relatie e aia pe internet? pe vremea mea, relatiile incepeau fizic, Apoi intervenea ceva, ori ea sau el se muta, ori il \o cunosteai venind in concediu sau la bunici in vacanta.
Apoi ne trimeteam vederi si scrisori, de sunat ne sunam mai rar ca era scump telefonul atunci.

Dar asa pe internet, n-am mai auzit.
Gen va cacati amandoi si stati pe wc, si vorbiti pe whatsap? sau functioneaza?