| anonim_4396 a întrebat:

Am o rugaminte. am gasit video ul pe net si mi a atras atentia melodia dp fundal. plz. credeti ca ma puteti ajuta sa o gasesc? Nume ceva, sau macar artistul? Eu, sincer nici versurile nu pot sa le descifrez. va rog mult. melodia se afla aici http://www.youtube.com/watch?v=HuTuuqQT0Zc;)) astept rasp vostru!

3 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Scuza-ma dar nici eu nu reusesc. Poate altii te vor putea ajuta.

Psihoyounger

| oz a răspuns:

Sunt 80% sigur ca este
black eyed peas - my humps

auran
| auran a răspuns:

Ar putea fi Pussycat Doll... daca ar fi ras sau vorbit "oleaca mai insiet" poate se intelegea...