| totElodia a întrebat:

Am o simpla curiozitate. Care sunt meseriile care sa nu necesite facultate, ci doar cursuri pe o anumita perioada de timp, insa salariul sa depaseasca 500 euro. Nu ma refer neaparat la meserii bine platite in Romania, ci si in strainatate.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in constructii se catiga cel mai bine, dar nu in Romania decat daca lucrezi pe cont prorpiu cate 14 ore pe zi.

| rutanklan a răspuns:

Well...eu pot sa ma gandesc la cateva dar dupa aia zicinca is misogin.

| SDK a răspuns:

Sofer de cursa lunga...dar trebuie sa ai minim 21 de ani si D+E