| DoroteeaH a întrebat:

Am o soră micuță și vrea cică "să-i fac hăinuțe la păpușică".
Deci habar nu am cum, dar știu să cos, puteți să-mi dați link -uri cu idei?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti sa gasesti multe idei pe pinterest https://ro.pinterest.com/search/boards/?q=diy%20doll%20clothes&rs=filter

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tai un cerc dintr-un material, de mărime potrivită. Apoi faci o găurică în centrul lui, scoți capul păpușii, atașezi materialul, pui capul înapoi, tai alte găurele pentru mâini (cred că mai bine te tai odată cu prima gaură), bagi mâinile păpușii... apoi legi rochița nu un cordon micuț... Și ai îmbrăcat păpușa.winking