| Aןןє a întrebat:

Am o temă pentru școală, în care trebuie sa realizez un mix de marketing, pentru un produs nou. Mi-ați putea da niște idei de produse noi pe care le-aș putea scoate pe piață?big grin

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

Uite mai multe idei:
-Un iaurt cu fructe numit Pris
-Niste cipsuri cu usturoi numite Pentico
-O firma de haine numita Gucci and Floor
-Un fel de cafea cu gust de mere numita Gustozoo
-Seminte numite Panther
-Un aragaz numit Lefromit
-Un suc de portocale sau de mandarine (tu alegi) Orange to you
-O oja numita Colors
-Apa minerala numita Tulbure
-O bluza cu imprimeu colorat

Nu stiu ce am facut eu aici dar sper sa iasa...Te pup si sper sa iei o nota buna.

3 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Pasta de dinti signal white now, cica iti face dinti mai albi de la prima utilizare happy
funda?batting eyelashes

| me_9384 a răspuns:

Hmm.thinking produse noi.nu poti reinventa becul?tongue.nu stiu fa si u ceva original de ex din deseuri reciclabile, creeaza din ziare o piesa vestimentara cevatongue

| Aןןє explică:

Excelente ideiile tale MojoJojo. Mulțumesc mult happy