| oompaloompa a întrebat:

Am o tombola vineri la scoala si trebuie sa facem cadouri unii altora nu stiu ce sa cumpar vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu i-am cumpărat colegului meu un fel de statuetă cu-n ren. Era extrem de drăguţă, şi nici n-a costat mult. Uite, îţi spun cam ce şi-au adus prin clasă, poate te inspira:
-o instlaţie
-un plover
-carţi
-un ceas de perete
-globuleţe mai. ciudăţele
-un felinar
-un moş Crăciun animat
-o cană
-o cupolă din aceea care se întoarce şi face să ningă. mărog, cred că ai înţeles.
Cam atâtea îmi amintesc. Sper că te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Heii.Depinde ce iti va pica. Daca iti pica o fata inseamna ca trebuie sa-i cumperi accesorii, parfum, o carte interesanta, sau ceva dulce. Daca iti va pica un baiat poti sa-i cumperi un parfum specific barbatesc, un CD in care sa contina un joc (depinde daca ai buzunarul plin) sau o cana cu numele sau.

| Rose123 a răspuns:

Ceva simbolic sarbatorilor de iarna...O decoratiune,un glob micut cu un Mos Craciun inauntru,o carte,un pix mai special, o lumanare parfumata, ciocolata, un DVD, un CD cu muzica sau poti confectiona ceva chiar tu!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Trebuie sa faci cadou unei fete sau unui baiat?

| oompaloompa explică (pentru BlackEyedGirl):

Este tombola si nu stiu cui pica cadoul meu.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna poti cumpara o bratara, un ceas, o vaza, parfumuri

| FreakyChucky a răspuns:

Http://www.gifts.com/
http://www.borealy.ro/
cauti la categorii[fete, baieti, etc] pentru ca nu ai precizat daca ii faci cadou unei fete sau baiat. good luck