| Mihaimihai1234 a întrebat:

Am o varsta de 23 de ani si as vrea sa ma apuc de un nou sport (tenis de masa) ce parere aveti, e tarziu sau e buna varsta pentru a o putea profesa?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" 23 de ani... e buna varsta pentru a o putea profesa?"

adică să te faci prof de ping-pong sau doar așa, ca hobby?

| Mihaimihai1234 explică (pentru sierra1):

Sa ajung la jocurile olimpice prin munca/devotament

| sierra1 a răspuns (pentru Mihaimihai1234):

Da, aia e cheia succesului

| Mihaimihai1234 explică (pentru sierra1):

Si reviu la intrebare, e tarziu pentru a incepe la varsta de 24 de ani dupa ce m-am sub propriul acoperis sa-mi fac si o cariera din acest sport din care cand eram mic nu aveam venituri pentru al progresa? Ca idee doar

| sierra1 a răspuns (pentru Mihaimihai1234):

Te mai intreb odată: ca hobby sau ca prof? tot ca idee doar

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce inseamna sa o profesezi, pentru tine? Poti oricand sa te apuci de orice, nu este o limita de varsta happy