| Diana2356 a întrebat:

Am o vecina mai mică decât mine, are 8 ani si ei îi place de același băiat, de care imi place si mie si are 17 ani(eu mi-am dat seama ca nu e pentru mine).Am incercat sa-i explic si ei ca nu este pentru ea, dar nu înțelege.Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu faci nimic, iti vezi de viata ta si nu te mai bagi sa explicii altora, ceea ce nu te priveste, pe cine place si ce face.
Invatati-va sa va vedeti de lungul nasului, fara sa va bagati in viata altora!

| Diana2356 explică (pentru Violleta2022):

Dacă ea mereu vine la mine si imi vb despre el de fiecare fata.Ce vrei sa fac?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Diana2356):

Sa schimbi subiectul sau sa-i spui ca nu te intereseaza!

| Diana2356 explică (pentru Violleta2022):

Degeaba,pe mine chiar nu ma mai intereseaza de el.Chiar îi place foarte mult de el!

| Bizon95 a răspuns:

Ii explici ca o sa se friga cand o sa vada ca un baiat de 17 ani nu se uita la o fata asa de mica

| danutzu96 a răspuns:

8 ani... WTF. Intrebarea asta e troll sau ce? Nu va mai plac papusile la varsta aia? Da, sigur o sa vrea sa fie cu ea ca doar ii sta rau in libertate...

| ioana2517 a răspuns:

Sa i spui ca la 8 ani nu trebuie sa se uite după băieți. Mai este de 17 anilaughing adică băiatu ala probabil are iubita și cu siguranță jh se uita după o fetita de 8 ani. Și fata sa ai vadă de școală.