| Kidd ♡ a întrebat:

Am observat ca s-a schimbat facebook-ul. Mai ales la setari. Adica nu mai apare cum aparea inainte. Eu cand imi incarc o poza imi apare sub ea "Distribuit: prietenii prietenilor" si vreau sa imi apara doar prietenilor. Cum modific asta?

Răspuns Câştigător
| me1me a răspuns:

La albumul Fotografii de perete poti schimba modul cine sa o vada la fiecare poza in parte. Acolo unde zici u apesi si selectezi ceea ce doresti(prieteni).
la celelate albume nu poti face asta la fiecare ftografie in parte ci la intreg albumul. Mergi la albume si sub ele apare aceeasi pictograma unde poti selecta nivelul de confidentialitate.
Ajuta-ma cu un vot, te rog! http://econcurs.com/concurent-Sorina.html