| dada a întrebat:

Am observat o chestie laughing de fiecare data cand sarut un baiat si am pe buze glos, se stramba laughinglaughinglaughing

chiar atat de jenant e pentru voi? straight face

Răspuns Câştigător
| StilSanatos a răspuns:

Cine te iubeste, te iubeste asa cum esti, eu de fiecare data cand mg la intalnire ma dau cu ceva p buze d obicei gloss, si iubitul dupa ce ma saruta prima oara imi zice:iar ti-am luat rujul, pentru el cu orice m-as da tot ruj e...[stie sa fk diferenta]deci cine ma iubeste ma iubeste asa cum sunt

15 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Gandeste-te si tu, tie ti-ar placea sa-ti intre-n gura gloss-ul? Stiind ca nu-i comestibil? Baietilor le place doar sa vada o fata cu niste buze frumoase date cu gloss, nu sa-l si atinga, asa sunt baieti, n-ai ce sa le faci. happy

| Butsilee a răspuns:

M-ai facut sa rad! rolling on the floor uite nu sunt baiat darlaughing putete si tu in situatia lor rolling on the floor sibatting eyelashes macar sa aiba un gust bun laughing ca altfel rolling eyes

| Butsilee a răspuns:

Pune-tebatting eyelashes scuza=mi gresealabig grin

| Butsilee a răspuns:

Tepes esti bestialrolling on the floorrolling on the floor asa e rolling on the floor te inteleg perfectrolling on the floor omule! e adevaratrolling on the floor

| JoJo a răspuns:

Sincer iti spun ca nu cunosc niciun baiat care sa suporte glosul... uite incearca ceva: da-l pe el cu glos si saruta-l si vz cum elaughing nu cred ca e placut, stiu pe cineva care a fc asa si s-a convinshee hee

| Corinne a răspuns:

Pana nu de mult timp eram de aceeasi parere si anume ca nici un baiat nu suporta glossul de buze.Dar...am avut un prieten care sa stiiti ca sper surprinderea mea nu-l deranja absolut de loc glossu de pe buze dar ceea ce nu suporta era fondul de ten deoarece ii placea sa ma sarute pe obrazbatting eyelashes norocul meu ca nu am obiceiul sa folosesc fond de ten.
Acum am alt prieten si intr-adevar nu suporta buzele mele pline si stralucitoare deoarece ii este frica ca ramane pe buzele luilaughingdar pentru mine nu o fost atat de jenantstraight facedar a 2a oara am avut eu grija sa nu o mai simta nici macar urme de gloss laughing

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Cu gloss e mai nasol, dar daca are ruj rosu belea, treaba-i buna laughing O pun sa-si desfaca picioarele sa incepem orele

| ramona_1444 a răspuns:

Depinde de gloss daca are un gust dulce o sa-i placa

| arn64 a răspuns:

Din cate spui tu se pare ca da laughing

| κίllą a răspuns:

Pai sa stii ca data viitoare cand ai intalnire cu el...nu mai folosi glossuri sau altceava de buze pentru ca au un gust neplacut pentru un baiat care te saruta, stiu asta de la prietenul meuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt băiat, dar vorbesc din experienţa unuia laughing
Nu e jenant, e mai de grabă neplăcut, adică nu oricine îşi doreşte să aibă pe buze ceva lipicios şi cu miros de capşuni portocale şi corcoduşe. Dar până la urmă nu glosul contează ci sărutul, deci tot plăcut ar trebui să fie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc sa mananc ruj, glos si orice struguras cu care va manjiti.si mai ales duhneala de bautura si mahorca.asa ca... grija mare. ori saruti, ori hranesti, ori otravesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste intr-adevar nu se va stramba! Tio garantez eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exactbig grin eu nu ma dau cu gloss cand m-a intalnesc cu yuby:X, adica oate putin cu aroma de ciocolata

| AdelaAde7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce proasta esti straight face scuza-ma ca iti spun.