| EaNuStieTot a întrebat:

Am organizat o mica petrecere unde se va alege o miss petrecere in pijamale ( da stiu cam ciudat ) dr nah in fine si va tebui ca castigatoare sa primeasca un cadou si habar nu am ce cadou sa fie ma puteti ajuta dr nah totusi pretul sa fie limita ca nu-i nu stiu ce concurs este doara asa intre noi :p

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Pai poti sa cumperi un mic parfum care miroase frumos, exista in Carrefour la preturi de 20 lei.winking
Tricouri si d-astea neah nu cumpara ca poate nu e pe placul tuturor sau unele sunt mai grasute, mai slabe si nu vine tricoul bine pe ele.

P.S : ca sa va distrati mai bine poti cumpara un film horror tare sa se sperie putin sa va distrati gen : The Exorcist si apoi o comedie tare. happy Mergelaughing
Sau luati niste id-uri de pe net si faceti misto de eilaughing
Eu m-am distrat asa laughing

Distractie placuta`! :*