| Silenceisanwser a întrebat:

Am parul un pic cret foarte usor dupa ce fac dus il usuc si ramane un pic ondulat... il fac cu placa dar ma dispera pana il intind vreun tratament orice VA ROG!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci.si mie mis e intampla la fellaughing.daca ai parul mai lung usucal stand cu capul in jos si piaptana.l continuu findca caldura v.a intinde firul de par. daca ai parul scurt piaptana.l tot asa i timp ce te usuci. daca ai parul scurt probabil mai mult te arzi cu plaac decats a indrepti cevahee hee

1 răspuns:
| Silenceisanwser explică:

Nam par scurt