| raluca1234567890 a întrebat:

Am piercing in buric il am de prin vara si mi-a aparut o umflatura fix langa pierce are ceva, este normal, sau cum il tratez?

Răspuns Câştigător
| Aika十六 a răspuns:

Du-te la un doctor, noi nu avem de unde sa stim!

| raluca1234567890 explică (pentru Aika十六):

Nu vreau sa ma duc la dorctor, am 16 ani mama nu prea a fost de acord si daca ma duc ma pune sa il scot si chiar nu vreau. De-asta incerc sa rezolv de una singura problema!

| Aika十六 a răspuns (pentru raluca1234567890):

Da dar mai bine mergi la doctor nu e de joaca. Daca umflatura tot nu dispare cel mai bine du-te la doctor.