| anonim_4396 a întrebat:

Am pierdut o cartela de vodafone luata la abonament. Cat ma costa sa mi se dea o cartela noua cu acelasi numar?

2 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Din cate stiu, la orange daca pierzi cartela si o dai furata iti da alta in loc.Asa am patit si eu.Am pierdut-o si am dat-o furata, dar telefonul il mai aveam.Si ei mi-au dat-o pe gratis.happy

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Nu stiu daca eci care iti vor mai raspunde vor spune un pret exact.ca sa fi sigur/a intreaba mai bine la un centru vodafone si vei afla toate informatiile necesare.