| anonim_4396 a întrebat:

Am primit de Craciun telefonul samsung s5230. Ce parere aveti despre el?

6 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Un telefon bun zic eu

| catahardy a răspuns:

Si eu am la felhappy sunt foarte multumit de el. si chiar nu am avut probleme pana in prezenthappy

| dotcube a răspuns:

E bun isi face treaba.
@robii nu are android happy

| DrugFree a răspuns:

Am si eu un Samsung s5230 e foarte tare! Are o memorie foarte buna!

| SEBYSKATE1 a răspuns:

Este un telefon bun cu touch screen ce are o rezolutie buna, are o gramada de aplicatii si poate face multe. Volumul este destul de bun. Ce pot sa-ti zic:Bucurate de el. A si funda plsss!

| Robii a răspuns:

Pare destul d bun... probabil are si sistem android ...deci este OKK