| lory_6999 a întrebat:

Am primit de la,, Mosu' " un router wireless Tenda si l-am instalat pe calculator, l-am cuplat cu tot ce trebuie si cand vreau sa intru pe un site (ex. youtube, facebook ) nu ma lasa si imi cere codul si dupa aia imi intra site-ul Tenda si nu ma lasa sa intru pe niciun site. Dau funda!

1 răspuns:
| S1mplu a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ce-i de la care l-ai cumparat, pentru ca eu nu pot sa-ti zic exact ce are, doar ei pot explica, scuze.