| blablablasigatacamaplictisesc a întrebat:

Am primit o cartela de la Vodafone, la scoala, gratis. Daca o activez, platesc?

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu,cum sa platesti?

| DMuffin a răspuns:

Pai nu platesti daca o activezi numai ca reincarcarea costa normal. Oricum o poti tine cat vrei tu ea nu expira daca nu e activata asa ca daca nu ai nevoie de ea pastreaz-o pentru alta datahappy

| aldaren a răspuns:

Participi aici (http://cartelagratis.blogspot.com) si daca esti norocos o poti avea. Doar trebuie sa ghicesti ultimele 4 sau chiar 3 cifre ale cartelei puse in joc. Foarte simplu! (cartela este sigilata si are 5 euro credit)