| lilbunny13 a întrebat:

Am primit o cartela orange si am activat optiunea cu 1000 de minute in retea si 10 MB internet. am putut intra pe internet de pe telefonul mobil vreo 2 zile, pana in momentul in care mi-am scos cartela din telefon. cand am bagat-o din nou nu mai mergea, inca nu merge straight face si deja au trecut vreo 7 ore! laughing ajutati-ma va rog am mare nevoie de internet maine laughing puppy dog eyes

1 răspuns:
| Ioana456tt a răspuns:

Pai nu merge pentru ca trebuie sa iti reactivezi mesajul q setarile din nou!