| moldoa12 a întrebat:

Am primit o tableta modelu i-inn kirk2 si am si eu o problema.
Am folosito putin fara s o incarc, iar acum cand s-a descarcat nu se mai incarca.
Pe instructiune spune ca trebuie sa lumineze un buton rosu cand se incarca insa nu se aprinde nimic.
Nu mai merge si nu stiu ce sa ma fac cu ea
PLS HELP ME!

Răspuns Câştigător
| Valentin_Ghinet_1994 a răspuns:

Pai vezi nu are vreun buton de inchidere si deschidere poate unul mic ca la telefon apasa pe el si tine un pic apasat pe el si vezi poate se deschide si daca se deschide bagai incarcatorul si vezi atunci daca lumineaza sau nu becul. Daca nu merge nu stiu duo si tu la reparat sau poate ai garantie la ea. Sper ca ti-am fost de ajutor. Nu uita funda!