| mardeamor a întrebat:

Am pus atatea intrebari la care nu am primit nici macar un singur raspuns.de ce? de ce site`ul acesta se numeste toti pentru unu cand niciunu nu mai ajuta observ? de ce primesc numai raspunsuri aiurite la intrebari normale? de ce nu inchideti odata site-ul acesta care si asa nu ajuta la nimic?thinking stiu ca o sa incepeti cu gura mare ca asa o aveti voi de obicei dar va promit ca nu citesc absolut nimic vroiam doar sa stiti ca nu ajutati la nimic si consider ca acest site este facut fara niciun folos poate doar pentru bataie de joc am incheiatwinking

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Eu consider ca site-ul acesta este prea bun pentru utilizatori ca tine care nu apreciaza gesturile. Pe mine m-a ajutat foarte mult, si sunt sigura ca si pe altii. Asta-i parerea ta!

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

M-ai exista si oameni care dau raspunsuri aiurite;-) dar nu toti suntem la fel :-). Pentru cativa nu trebuie sa se inchida acest site. Poate ca ar trebui sa intelegi si tu acest lucru :-);-) si nu esti obligata sa fi membru TPU daca nu-ti place site-ul si oamenii de aicithinking

| UPT a răspuns:

Fetita are probleme. A pus 641 de intrebari, dar cred ca a primit cateva raspunsuri. Daca nu la ce se astepta ea, macar unele referitoare corectitudinea ortografica a acestora.
Maturizeaza-te!