| Mii_Ca_1990 a întrebat:

Am pus o întrebare dar nu a răspuns nimeni. așa ca spun mai explicit, un copil de ea s-a născut pe data de 3 Ianuarie, e, in fiecare an când este data de 3 ianuarie este ziua lui si împlinește 1 an in plus, de ea au trecut 2 ani de când s-a născut copilul are 2 ani! Si atunci părinți ii țin ziua! Eu vreau sa stiu pe cineva care se ocupa cu decorațiuni gen manechini, si aranjamente egiptene! Cineva din România care de ocupa cu așa ceva! Oricine! Daca are decorațiunilor aia sau de închiriat! Cineva care are faraoni manechin mare de închiriat! Va rog cineva care si-a ținut ziua, ma gândesc ca știți ca odată pe an se tine ziua! Trebuie sa sti doar data când esti născut! Va rog dau funda!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca trebuie sa cauti la un magazin de inchiriat costume de epoca, sau de circ.

Din fericire pentru noi, nu avem nevoie de costume de epoca, sau de balci, sa ne aniversam ziua de nastere, eu chiar prefer ceva mai monden.

| pufulescu a răspuns:

Tu trebuie sa cauti o firma din orasul tau sau zona in care esti, degeaba intrebi la modul general despre o firma din Romania.
Deci cauta pe google " firma decoratiuni evenimente Pitesti " ca sa dau un exemplu... In loc de Pitesti pui orasul in care esti, sau daca esti intr-un sat pui orasul cel mai apropiat.