| M.madallina a întrebat:

Am raspuns la cateva intrebari si raspunsurile mele nu au fost inca postate.am raspuns de o zi jumate. dureaza asa mult ca sa verifice raspunsurile?

Răspuns Câştigător
| Raiden a răspuns:

Esti noua pe TPU, iar toate intrebarile tale trec printr-un filtru de siguranta si de aceea dureaza ceva mai mult.

Dupa 30 de intrebari sau mai putine postate fara probleme de continut ele vor aparea imediat.

Bun venit pe site!:*

3 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Daaaaaaaa...si la mine e la fel pffff...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti noua nu? Asa mi s-a intamplat si mi-e.mai raspunde de cateva ori si intrebarile tale vor fi postate mult mai repede.Bine ai venit!

| florin_3074 a răspuns:

Aceiasi situatie o am si eu nu sti raspunsurile le primsc pe mail