| bebetho a întrebat:

Am rubeola si de joi stau in casa (zi in care mi-au iesit petele alea.), acum nu mai am nici o pata.Are ceva daca ies 10 minute afara? Mor incet in casa

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

În normal ar trebui să stai o săptămână în casă...
Dacă chiar vrei să ieși... măcar nu sta mult. happy

| CharLiie a răspuns:

N-are nimic big grin dar sa te imbraci bine!

| danar a răspuns:

Buna,

Stiu ca suna ciudat, dar caut pe cineva ( adult sau copil ) care sa aiba rubeola ; am o prietena care nu a facut aceasta boala in copilarie si trebuie neaparat s-o faca pentru a evita unele complicatii.Daca mai ai, esti din Bucuresti si ne poti ajuta, astept un mesaj.Multumesc!