| Timeeeaaaaa a întrebat:

Am Samsung galaxy s3, si nu stiu cum sa setez ca atunci cand primesc mesaje sau apeluri pierdute sa imi apara in bule pe ecranul de blocare.Cine ma poate ajuta si pe mine, fara sa zica ca la setari ca am cautat siu nu am gasit si au mai incercat si ceva prieteni si nu au stiut si sper ca ma poate ajuta cineva de aici. Funda persoanei care reuseste sa ma lamureasca si ma ajuta sa rezolv problema.happy

1 răspuns:
| Alicezzz a răspuns:

Si eu am S3 dar ca sa imi vina mesajul in,, bula,, am aplicatia tango care imi vin mesajele de pe retea si Messenger cea cu albastru pe care imi vin toate mesajele de pe fb si daca sunt sau nu conectata! Nu stiu daca iti sunt de ajutor sau daca ai cele doua aplicatii!