| BiliutaAdelina a întrebat:

Am Samsung Galaxy S5 boy si mi se descarca foarte repede baterie si se incarce greu.Fratele meu are telefon exact ca al meu, cum parate odata dar la el se incarce intr-o ora si il tine o zi. Ce as putea sa fac si din ce cauza e asa cu bateria?

1 răspuns:
| 393Dan a răspuns:

Eu tot am S5 =D
Bateria e uzata. Iti iei una noua si va tine mai mult. De obicei se derioreaza mai repede cand o incarci foarte des. Voi telefoanele le-ati luat de la magazin? Ca daca online de la cineva, cine stie ce-o fi facut ala cu el inainte sa ti-l vanda.