| anonim_4396 a întrebat:

Am sapte prieteni buni si ei vor sa ma omoare ca le-am facut o gluma si data trecuta am fost la spital ca mi-o taiat unghia si ce sa fac o zis ca ma omoara vreau raspunsul de la utilizatori obezi ca ei stiu mai bine acum ne mai vedem ca trebuie sa merg la colegumio la spital stiti ala din cealalta intrebare pa!

Răspuns Câştigător
| RespektSiAtat a răspuns:

Aia cu unghia a fost din greseala. NU AU TUPEUL sa te omoare, pentru ca stiu ca vor ajunge la inchisoare, fac si ei o GLUMA! dar tine minte de la mine : ai grija cu cine te imprietenesti!

2 răspunsuri:
| SoferTir a răspuns:

Fi mai explicit ce gluma le-ai facut?

| ZK a răspuns:

Nu pot zice!