| lifecta a întrebat:

Am scapat iphone 4s pe jos, ecranul s-a spart si nu se mai aprinde. S-a aprins putin la inceput. Acum doar logoul il arata cand il deschid. Daca il duc la service cam cat ma costa sa il repar? Ce ar putea avea telefonul : s-a stricat lcd-ul sau s-a desprins un contact?

1 răspuns:
| prizeFTW a răspuns:

Păi dacă ecranul s-a spart necesită reparaţii.Stai liniştit se poate repara! Nu ştiu preţul, du-te la un service specializathappy. Chiar dacă ar fi o chestie sărită de la locul ei, nu ai avea ce să-i faci acasă.
Sper că te-am ajutat.
Pahappy