| pikchu a întrebat:

Am scos o persoana de la prieteni pe facebook iar acum cand o caut nu o mai gasesc iar de pe contul prietenei mele ia trimis cerere de prietenie. M-a blocat? sau ce a facut

1 răspuns:
| hj121 a răspuns:

Nu neaparat. Poate are setariile in asa fel incat sa nu poata fi gasit dupa nume sau dupa e.mail.
Daca nu poti sa il gasesti nici pe profilul prietenilor comuni dar care sigur il au in lista, atunci te, a blocat.
Poate din greseala poate a vrut. Oricum dupa deblocare trebuie sa treaca 24 de ore sa puteti lua contactul.
Deci 2 posibilati.