| anonim_4396 a întrebat:

Am setat sa am o cronologie pe facebook, iar acum vreau sa fie ca inainte stie cineva cum pot face sa fie ca inainte?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Cum dezactivezi TIMELINE vezi aici - http://youtu.be/oediDnLzC24
Altă posibiliate de a dezactiva cronologia nu este, plus de asta pe 2 ianuarie se activează la toţi.

| Karakter1 a răspuns:

Din pacate nu se poate, degraba la toti se va schimba automat! Te vei obisnui, daca ceva caut si nu stii unde se afla spune si te ajut.

| aleexandraa a răspuns:

Nu mai poti sa dezactivezi cronologia... oricum pe 2 ianuarie o sa se activeze la toata lumea... o sa te obisnuiestiwinking