| Anonim17536 a întrebat:

Am o mica nelamurire, acum 1/2 saptamani am fumat prima mea tigara slim gasita prin casa, dar nu m-am inecat(am fumat-o pe toata), acum recent am tras vreo 3 fumuri dintr-un kent mod albastru si tot nu m-am inecat, aveti idee de ce? Precizez ca am 18 ani impliniti si am ajuns la concluzia ca nu merita tigarile, oare o fi din cauza ca provin dintr-o familie de fumatori?

Răspuns Câştigător
| imario567 a răspuns:

Ce este drept țigările nu sunt deloc bune pentru om. Acestea provoacă dependența si uni ajung la un pachet pe zi. Și mai sunt si scumpe mai bine cumperi adidași de 500 lei decât țigări de 100.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am ajuns la concluzia ca nu merita tigarile, oare o fi din cauza ca provin dintr-o familie de fumatori?"

mai degrabă pentru că ești cu capul pe pământ și ințelegi lucrurile

| Anonim17536 explică (pentru sierra1):

Eram doar curios dc nu m-am inecat ca majoritatea persoanelor la primul fum

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, probabil si din cauza ca faci parte dintr-o familie de fumatori. Un motiv in plus sa nu fumezi.