| patty32 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva ideibatting eyelashes Peste 2 luni este ziua mea si vreau sa iasa ceva frumos love struck Dar nu vreau sa o fac acasa, unde as putea sa o fac?big grin +idei de amenajare, tinuta etc. Merci happy Va rasplatescdon't tell anyone

Răspuns Câştigător
| wish221 a răspuns:

Ei bine, aici depinde de ce iti place tie si prietenilor tai care vor fi invitati.Probabil ar merge chiar si un picnic undeva, in parc... unde sa va simtiti bine si sa povestiti.Sau ai putea opta pentru o petrecere intr-un restaurant/club.De asemenea, ai putea sa-i surprinzi cu ceva, ca de exemplu o noapte de karaoke. P. s:La multi ani!

2 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

LA MULTI ANI! tot ce iti doresti si multa sanatate si iubire.Ai putea sa-ti faci aniversarea la o cabana, daca ai unde in zona in care esti. Daca imi zici zona de unde esti as putea sa-ti dau idei, dar asa e c-am greu sa-mi zic parerea.

| Stella a răspuns:

Si a mea e cam peste 2 lunibig grin

ai putea sa tio tii undva intr-un local conteaza si din ce oras estibig grin

pai poti sa-ti iei ceva haine mai deosebite adica nu pe alea pe care le porti in fiecare zii

daca nu va fi frig ai putea sa-ti iei o rochita

sper ca te-am ajutatbig grin