| 96VLAD96 a întrebat:

Am si eu nevoie de o declaratie de dragoste... cine ma poate ajuta? nu trebuie sa fie una lunga

4 răspunsuri:
| MyaEmy a răspuns:

Sunt peste 1.000.000.000 de declaratii de dragoste in lumea asta.Dar cea care pot spune ca-mi place cel mai mult este:In privirea ta vad marea cu valuri de iubire. Imi mai trebuie o scoica, sa o ascult cum sopteste TE IUBESC :X
Daca nu-ti place scrie pe google "declaratii de dragoste" si iti vor aparea o multime de sugestii.
Sper ca te-am ajutat happy

| cookieemo02 a răspuns:

Iubire,fara tine nu pot trai, tu imi dai iubire, tu imi dai speranta! Azi, de Valentine's Day esti singura mea persoana draga! Te pretuiesc si Te Iubesc! Nu vreau sa te parasesc! Si mereu iti voi spune: TE IUBESC! kiss

Sper sa-ti placa! Funda? smug

| Detrix a răspuns:

Atunci cand i-am cerut lui Dumnezeu o cana cu apa mi-a dat un ocean, atunci cand i-am cerut lui Dumnezeu o floare mi-a dat o gradina atuci cand i-am cerut lui Dumnezeu in inger mi tea dat pe tine,,, apoi zici ce vrei sa-i zici, sucees!

| loveeeyouu a răspuns:

Nu stiu daca iti place dar poti spune asta : Esti luna de pe cer, razele mele aurii, aierul pe care il respir, fara tine mor, inima mea iti apartine, nu o rani, vreau sa-ti spun un singur lucru TE IUBESC!