| laurik92 a întrebat:

Am si eu nevoie de texte pentru invitatii majorat! Va rog veniti cu idei. Voi ce ati scrie?

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pai...scrie datele(data, ziua, ora, locul)si incepe traditzional:''estiinvitat.''. Ai putea, daca vrei sa bagi niste chestii mai dure, cum ar fi:Ai gigantica onoare de a fi invitat continuare tongue Scrie ceva poezie, unde ramane spatziu stiu si eu, ceva despre cum a trecut timpul si ai deja 18 ani...Nu trebuie sa fie ditamai opera lirica, ci 4-5 randuletze rimate fain.La multi ani si petrcere placuta :*

| laurik92 explică:

Ms frumos!:*

| corso2909 a răspuns:

Anunt important!
Odata cu trecerea a 18 toamne de la nasterea mea se anunta o petrecere tare asa ca te invit sa petreci alaturi de mine sarbatorirea majoratului meu in data de zz.ll. aaaa incepand cu orele 21:30 la locatie.
Te astept cu MARE drag.
P.S. Daca totusi nu poti veni,pentru ca a intervenit ceva foarte, foarte, foarte important in ultimul moment, imi poti trimite cadoul printr-o alta persoana. Multumesc!

modifici acolo in loc de toamne pui si tu ierni primaveri sau veri...sau lasi asa laughing