| me4ever98 a întrebat:

Am si eu o curiozitate.A fumat vreo unul din voi in tren de cand s-a dat legea antifumat? Eu ma gandeam ca ar fi ok daca as fuma,de exemplu, in baia de la tren..Adica nu cred ca s-ar prinde nimeni laughing Voi ce parere aveti? Help pls

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca se prinde nasul? Crezi ca ăla e prost? Stie ca singurul loc in care s-ar putea fuma in tren este toaleta. Fumul iese pe sub usa si va mirosi pe holul vagonului.Eu fumam cand oprea intr-o gara mai mare.Coboram pe peron.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nooooo, nu s-a gandit nimei sa fumeze in baie la tren pana acum. Ai descoperit tu America.

Chiar asa greu sa te abtii pana intro gara?