| AnTiBioTic a întrebat:

Am si eu o curiozitate, vreau sa-mi iau un iphone 3g Apple si as vrea sa stiu cat va tine pe voi bateria, cand folositi telefonul la muzica si la aplicatii si cand nu-l folositi(in stand by). se merita sa-mi achizitionez acest telefon? merci mult

1 răspuns:
| finutu a răspuns:

Frate te poate tine si o saptamana bateria daca nu te joki pe el, sau asculti muzika...si din astea daca faci toate astea 2, 3 zile poate si mai puin. cine stie eu am un sa, sung galasy es 3