| BoOoMbOnik a întrebat:

Am si eu o inrebare. Daca postez ceva la stare pe facebook apare pe peretele tuturor prietenilor?

Răspuns Câştigător
| JulietteJokes a răspuns:

Da apare din cate stiu eu si eu aveamaceasta nedumerire dar o colega mi-a afirmat deci da sevede

2 răspunsuri:
| pissyaly a răspuns:

Nu,nu apare, apare acolo la acasa unde scrie ca un prieten de al tau a postat o fotografie noua sau a distribuit un link sau o stare...

| biaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu, apare decat la tine...un prieten vede postarea decat daca vizualizeaza profilul de facebook:d...tongue