| AnCkA_8987 a întrebat:

Am si eu o intrbeare de fapt un sfat
am intrat pe site-ul asta http://www.shopu.ro/instyler-p-615.html
aici e o placa de par numita instyler care costa 120 lei pe shopu
dar pe teleshopping e 300 lei
ca o arara si la televizor
oara e ceva teapa sau stiu si eu?

Răspuns Câştigător
| Mirabela_6911 a răspuns:

NU.
dar cei de la teleshoping te fraieresc destul de des`happy
Am cumparat si eu de la ei, si am vazut apoi in alt loc, acelasi obiect cu 2-3 milioane mai ieftin. Deci ei iti dau teapa nu cei de la cere vrei tu sa cumperi`. deci te-as sfatui sa o iei pe cea de 1 milion si ceva. este totusi o diferenta de 2 milioane si. Mai ales pe vremurile asteahappy Succes in continuare`:*