| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare ...am iesit acum cateva zile cu un baiat pe afara si el a incercat sa ma sarute, m-a luat in brate, iar acum dupa cateva zile nu mai vrea sa iasa cu mine afara si face misto... nu stiu ce sa fac cu el >thinking dati-mi si mie un sfat, va rog

2 răspunsuri:
| AxelTerner a răspuns:

Baieti cand vad ca sunt respinci incearca sa uite si nu mai vrea sa aiba contact cu tine dar tu trebui sa vorbesti cu el sa ii inventezi un motiv pentru care nu ai vrut sa te saruti cu el

Răspuns utilizator avertizat