| rolla a întrebat:

Am si eu o intrebare : am un coleg de clasa de care cred ca m-am indragostit. Am fost cu el, dar nu simteam nimic pentru el asa ca ne-am despartit. El mi-a zis apoi ca tinea enorm la mine.Acum este cu o alta fata (cam parasuta) si a scris pe facebook : logoditi. Se comporta foarte frumos cu mine, ma atinge "accidental" cam des si imi da sfaturi bune. Credeti ca el ma place, desi este cu ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum este tot timpul dupa ce pierzi o persoana iti dai seama ca simti ceva mai mult decat credeai u,nu stiu ce sa iti,dar dupa mici semne din acestea nu stiu ce sa iti zic,bate si u anumite apropouri,fii foarte atenta la micile sfaturi, citeste subintelesurile lui, si cu fata aceea de care zici u sa stii ca curvustinele cam au noroc de baieti buni si sa faca ce vor ele cu eihappy. bafta

1 răspuns:
| rolla explică:

Asa e. Am observat asta, dar inseamna ca baietii respectivi nu au caracter. Este un baiat deosebit si nu vreau sa renunt la el, dar din cauza ei s-a apucat de fumat, de baut...cred ca si de altceva. dar nu sunt sigura. Oricum, multumesc pentru sfat happy