| nyoentox2002 a întrebat:

Am și eu o întrebarebig grinaca găsesc chirie cu toate utilitățile incluse, înseamnă că nu mai trebuie să fac economie?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bunul simț iți spune (nu-i așa că-l ai?) să nu consumi apă și curent inutil. Unde mai pui că faci economie și la cheltuielile proprii (banii tăi probabil)

| nyoentox2002 explică (pentru sierra1):

Pai dacă ma spăl des? Gen sa fac dus în fiecare seară sau de 2 ori pe zi?

| sierra1 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Sunt 2 cuvinte pe care nu le ințelegi: bun-simț și inutil.
Sunt necesare explicații?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, căci dacă exagerezi, te vor pune să plătești.

| Fatamuntilor a răspuns:

Probabil gazda te va pune sa platesti in plus daca consumul creste foarte mult!