| cary a întrebat:

dar nu este pentru toti utilizatorii...este doar pentru cei care se cred mai "tari"! de fapt asta vroiam sa intreb, de ce se cred mai superiori fata de cei carora le raspund? nu cred ca site-ul asta este facut sa ti se raspunda cu :"mai cresti un pic" (si daca stau putin sa ma gandesc poate sunt mai mare ca ei)sau tot felul de raspunsuri care nu isi au locul.sa stiti ca sunt persoane care chiar au nevoie de un sfat, nu de bataie de joc din partea voastra! Unii sunt chiar, foarte intelegatori dar altii.nu prea isi merita locul aici!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu cred c-o să-ţi răspundă vreunul dintre cei care şi-au făcut un obicei din a răspunde în doi peri, jignitor..."amuzant" cum li se pare lor, îţi trântesc o măgărie şi apoi postează "căpăţâna râzăreaţă" (Doamne, urăsc emoticonul ăla!). Cel mai bun sfat e să-i raportezi pentru că de stupid şi nefolositor văd că li se fâlfâie! Nu-mi plac toate întrebările care sunt postate pe site însă am ales să le ignor pe cele cu adevărat stupide...altfel aş ajunge într-o celulă cu pereţii capitonaţi repetând obsesiv "Lady Gaga sau Rihanna?".

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu cred că se crede nimeni 'tare', problema e cu cei cărora le este adresat răspunsul în general şi tu cum ai vrea să se simtă un doctor de exemplu dând un răspuns pe teme medicale?
Pe probleme de suflet sunt de acord cu tine, este o parte sensibilă a existenţei noastre unde nu e permis nimănui să intre cu 'bocancii '.
Mulţi pun câte o întrebare doar pentru a-şi vedea avatarul pe site ( cu toate că a mai repetat de 10 ori aceeaşi întrebare şi cu toate că a mai fost postată şi de alţi utilizatori încă de vreo 10 ori ). Sunt alte întrebări pe domeniul medical unde este obligatoriu o vizită medicală iar un răspuns de la distanţă l-ar putea da doar o Mama Omida cu consecinţele respective.

| Daiana90 a răspuns:

Si la multe din intrebarile mele mi s-a raspuns mai altfel sa zic asa...stiu si la mine se intampla dar nu ii pot obliga eu sa se poarte frumoswinking. Oricum sunt si multi care ma inteleg si care chiar imi dau sfaturi utile si nu ma critica deloc.

| copilu a răspuns:

Buna nu cred ca toata lumea de aici se poarta asa cum spui dar daca cineva iti spune ceva de genu "sa mai cresti."nu inseamna ca te ia la misto iar daca raspund cuiva la o intrebare incerc sa i dau cel mai bun sfat... deci nu mai fi asa de suparata ca."orice padure are uscaturile ei" bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitter sweet...nu la intrebari cu caracter medical sau ceva de necesita un specialist...in general la probleme sufletesti ma refeream!