| wastedsoul a întrebat:

Am si eu o intrebare. De ce toata lumea trimite masuri si il venereaza pe andrei asta care a murit ca doar nu a fost DUMNEZEU PE PAMANT angry

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Hai sa fiu rea putin.Stii care e chestia cu lumea? Nu mai are subiecte de disecat de cand Madalina Manole a murit.Acum "toaca" altceva. Tapaj de prostie, mortii se plang in liniste

10 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Si eu am primit mass-ul de vreo 5 ori. Imi pare rau pentru baiat

| GuessWho a răspuns:

SI eu am primit 12 mass`uristraight face
SA mor de stiu la cine se refereaulaughing

| Диана a răspuns:

Nu a fost Dumnezeu pe pământ, dar lumii îi este milă...

| Kenny a răspuns:

Aaa, si tu l`ai primit? Eu de vreo 3 ori. laughing

| Eusunteu a răspuns:

Pt ca a fost omorat fara motiv

| MidnightSun a răspuns:

Eu cred ca era un tip dragut, pacat ca nu a putut sa-si traiasca viata, m-a intristat stirea chiar daca nu l-am cunoscut... dar nu dau mass'uri doamne feresterolling eyes

| iua005 a răspuns:

Vaai si eu am primit de multe ori:Xsh m-am uitat pe oogle la stire:X
imi pare rau pentru elhappy

| lisa_6550 a răspuns:

Scuza-ma dar esti fraier cum sa nu fii trist cand afli de un asemenea sfarsit tragic.nu eca lume a nare ce dicuta baiatu asta a murit fara motiv a fost o victima a unei banale certi.

gandeste-te si tu putin ti se pare corect ca tu sa mori fara motiv iar agresorul sa zica "asta e l-am omorat si gata. iau si eu 10 ani de puscarie pentru un prost" tara asta e varza un baiat ca el simpatic, inteligent si cu spirit de viata sa moara degeaba

| lisa_6550 a răspuns:

Http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=554744709 lasati si oi un com la hi5 u pentru andrei celor carora le pasa

| wastedsoul explică:

Sa fim seriosi mor caate 5 oameni pe seunda in toata lumea... daca a
murit baiatul asta a devenit deodata Celebru? Vorba lui Mircea Badea in Romania Mortzi si bizarii fac audientza.Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul.