| anss23 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grine vreo doua zile nu-mi mai pot accesa contul pe TPU.Adica cand scriu email-ul si parola trebuie sa astept un timp si mi se suprapun toate intrebarile si am asteptat vreo zece minute si tot nu am intrat in cont.De ce?

3 răspunsuri:
| anss23 explică:

Multumesc si asa este n-am dat pe tine-ma logat dar acum mi-a mers

| Kqzu97 a răspuns:

Se intampla pentru. ca multi nu dau:Tine-ma Logat si de aceea trebuie sa astepti mul pentru. ca e prea incarcata"reteaua"

| MihAelA_1847 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie.Acest lucru se intampla pentru ca este incarcata reteaua.