| RaduMihaiRadu a întrebat:

Am si eu o intrebare despre whatsapp. Daca merg si iau o cartela cu numar de la magazin, care sunt sansele ca acel numar sa fi fost folosit de alta persoana inaintea mea ce a avut aplicatia? Adica toate mesajele si poza de profil imi vor fi afisate happy

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

Nu-ti vor fi afisate mesajele lor din trecut pentru ca aplicatia are inside crypt, ai ceva sanse chiar eu am patit cu 3 persoane, le cunosteam personal si-au schimbat numarul si dupa un timp pe whapp erau alte persoane pe numerele lor...de avatar nu sunt convins dar da, se va salva anteriorul avatar in baza de date..deci==> un nou numar ==> avatarul fostului numar ==> nici un mesaj... sfat: iti instalezi wapp, editezi avataru / starea si cam atat