| nyoentox2002 a întrebat:

Am si eu o intrebare destul de ciudata:Eu sunt genul de om care adora intunericul adica mereu astept sa vina noaptea, cand fac baie imi place sa fac pe intuneric dar nu foarte intuneric gen la bucatarie e lumina aprinsa si la baie lumina stinsa sau cand mananc tin in bucatarie lumina aprinsa si in holul care mananc mananc cu lumina stinsa.Cand e zi parca astept sa vina noaptea.
De ce ma cearta mereu mama? Imi spune ca pe lumea cealalta tot pe intuneric o stau!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe lumea cealaltă nu o să fie nici întuneric nici lumină.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu-ti fie frica, lumea cealalta nu exista. Ceea ce zice mama-ta este o zicere populara.

| UnDiavol a răspuns:

Și eu sunt la fel nu este nimic greșit sa fi diferit nu pune la suflet frate

Îmi place zone foarte întunecoase mai ales in pădure tot timpul stau in întuneric ma simt liber si liniștit

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Va este frica de factura de curent, ma, d-aia.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Nu nu are legatura laughing)

Ma simt liniștit și liber in întuneric mereu ies in pădure acolo stau și ma plib cu orele și după munca la fel făceam nu mergeam acasă acolo mergeam

| Elena2021 a răspuns:

Nici eu nu suport lumina.
Mă relaxez mai mult noaptea când e liniște dar nu îmi place nici să fie întuneric beznă, eu am o veioza cu lumina albastră și o aprind mereu