| DenizaVonDe a întrebat:

Am si eu o intrebare logica... ce sa fac daca antrenorul meu gras si chel nu ma lasa sa renunt la basket, deoarececica zice el ca nu are niciun motiv sa ma dea afara si imi mai conduce si viata

1 răspuns:
| vintageboy a răspuns:

Nu conteaza cum e el ca om, ma refer fizionomic. Conteaza ca nu te lasa sa pleci asa usor pentru ca poate tine la tine. Fiind tanar sa ai o preocupare decat sa hoinaresti pe strazi si in primul rand sa-ti asigure sanatate pentru ca miscarea inseamna sanatate.
Tineri romani abuzeaza de fast food-uri si nu fac miscare, se vede rezultatul pe strazi...